Doprava a dodacie podmienky:

Tovar posielame, expedujeme do 24 - 48 hodín od obdržania objednávky v prípade platby dobierkou, v prípade platby príkazom do 24 hodín po zaevidovaní platby, ak nie je uvedené inak. V prípade, že nebude možné objednávku vybaviťalebo niektorýtovar nebude skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovaťtelefonicky alebo mailom. Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časťv týchto prípadoch: tovar sa užnevyrába alebo užnedodáva, alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru alebo je dlhodobo objednaný výrobok nedostupný. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude kontaktovaťkupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe.


Preprava:
objednanýtovar zasielame výhradne prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS. Čas dovozu nie je možné stanoviť v objednávke, je možné dohodnúť sa s prepravcom. Dodanie zásielky sa realizuje v čase od 8:00 - 17:00 v dňoch pondelok - piatok.

Cena dopravy je stanovená na 5 Eur s DPH vrátane poplatku za dobierku.


Osobnýodber:
v nákupnom košíku máte možnosťzvoliťsi aj možnosťvyzdvihnutia na jednej z našich predajní bez poplatku a to:

Gobyus s r.o.
Železničná 1031/1
926 01 Sereď
tel: 0918 842 196

alebo po tel. dohode aj na adrese:
Gobyus s r.o.
Námestie osloboditeľov 75/14
031 01 LiptovskýMikuláš

V prípade, že obal bude v poriadku, tovar zaplaťte a prevezmite. Upozorňujeme, že podľa podmienok dopravcu nemôžete tovar pred zaplatením a prevzatím rozbaliť a prekontrolovať. Pokiaľ po rozbalení zistíte poškodenie výrobku, bezodkladne nás kontaktujte. Pri neskoršom oznámení nemusí byťVaša reklamácia kladne vybavená. Pri rozbalení dbajte na to, aby ste obal a vnútorné výplne rozbaľovaním nepoškodili, obal vo vlastnom záujme nevyhadzujte a nejakú dobu uschovajte.

Postup pri preberaní zásielky:

Skontrolujte, či nie je obal výrobku poškodený. Pokiaľobal bude javiťznámky poškodenia (napr. bude roztrhnutý, rozlepenýa pod.), tovar nepreberajte alebo prevezmite s výhradou. V prípade, že Vám príde tovar poškodenýalebo neúplnýste povinnýnám to bezodkladne oznámiť